תמונה ראשית של טניס שולחן נבחרת
טניס שולחן נבחרת

פרטים נוספים

ימי פעילות: מפורט בטבלה למטה
שעות: מפורט בטבלה למטה
בכתובת: בתי ספר קלעי וכצנלסון
עלות חודשית: מפורט בטבלה למטה

המאמן/ת

מספר המאמנים בענף

רכז ענף: עמרי בן ארי נייד: 054-4355564

אלוף ישראל 4 פעמים בבוגרים, 8 פעמים בגילאים צעירים. זכה ביחד עם מועדון הטנ"ש של גבעתיים ב 12 אליפויות ביניהן 7 דאבלים ברציפות. שיחק שנתיים בליגה מקצועית בצרפת והתאמן שם במכון הלאומי לספורט. 

מחירון נבחרת: 10 חודשים

3 פעמים בשבוע= 515 ₪

4 פעמים בשבוע= 590 ₪

5 פעמים בשבוע= 620 ₪

 

מערכת שעות נבחרת:

ימים מיקום שעות
א קלעי 16:00-20:00
ב כצנלסון 15:15-19:20
ג קלעי 15:30-19:00
ד כצנלסון 15:15-18:15
ה קלעי 16:00-20:30
ו כצנלסון 13:15-15:30

טניס השולחן הינו ענף ספורט תחרותי אולימפי שהתפתח באנגליה, והנו אחד מענפי הכדור הנפוצים ביותר בעולם. בין שחקניו המוכרים בעולם ניתן למצוא את יאן אובה ולדנר משבדיה, מה לונג מסין ויוסף שועה מישראל. השתתפות בענף טניס שולחן בעמותה לקידום הספורט בגבעתיים תשפר את כישורי החיים של הילדים בהיבט של שיפור הביטחון עצמי, ריכוז גבוהה, משמעת עצמית וקבלת החלטות מהירות. בהיבט הספורטיבי בניית הרגלים לאורח חיים בריא והישגי כמו תזונה בריאה, שינה לאיכות חיים, היתרונות של הפעילות הגופנית ועוד. כמו כן, במסגרת האימונים ישפרו הילדים  את כושרם הגופני הכללי לרבות את מרכיב הקואורדינציה כמו שיפור בתיאום בין המוח לבין תנועות גופניות בסיסיות עם כדור ומחבט וללא. בגיל הבוגר יותר ישפרו את התנועה המורכבת. הילד והנער ילמדו את חוקת הטניס ועקרונותיה, ילמדו לרוץ נכון ויעיל, לנתר נכון ובאופן איכותי, ילמדו וישתפרו בטכניקות טניס שולחן בסיסיות כמו הגשות, מסובבת, חתוכה, מהירה ומכות מגוונות באמצעות המחבט כמו חיתוך, חסימה ועוד. התמצאות במרחב ברמה גבוהה, דיוק וברמות המתקדמות יותר טכניקות אישיות וטקטיקות פשוטות ומורכבות המתאימות לחתך הגיל הרלבנטי עם גישה לתחרויות והישגיות. כל זה באימונים רב גוניים, יצירתיים מהנים ומעשירים.

בגבעתיים פועל מזה עשרות שנים מועדון טניס שולחן גדול ומצליח "עירוני גבעתיים", אליו משתייכים כ- 130 ילדים מכיתה ב' ועד כיתה יב'. כמו כן, פועל גם חוג בוגרים מצליח.

מועדון הטניס שולחן מוביל מזה מספר שנים בענף הטניס-שולחן הן מבחינת תארים והן מבחינת היקפי פעילות, תוך הקפדה על סגל מאמנים מהטובים בארץ, אלופי ישראל בבוגרים ובנוער ושחקני נבחרות ישראל בהווה ובעבר.

המועדון המוביל מזה מספר שנים, מבחינת תארים והיקפי הפעילות, עם סגל המאמנים מהטובים בארץ, אלופי ישראל בבוגרים ובנוער ושחקני נבחרות ישראל בהווה ובעבר.

שתפו את העמוד