תמונה ראשית של טניס כצנלסון- רבי גילאי
טניס כצנלסון- רבי גילאי

פרטים נוספים

ימי פעילות: ראשון, שני, רביעי, חמישי
שעות: 15:00-22:00 משתנה לפי קבוצה
בכתובת: מגרש בי"ס כצנלסון
עלות חודשית: משתנה לפי קבוצה
תמונת המאמן טניס כצנלסון- רבי גילאי

המאמן/ת

ציפי אובזילר- רכזת
טלפון: 054-7873243

ציפי אבוזילר טניס (מהאינטרנט).JPG

רכזת ענף: ציפי אובזילר קפטנית נבחרת הנשים של ישראל ומאמנת בכירה לשעבר אלופת המדינה ושחקנית הנבחרת. האימונים מועברים ע"י צוות מאמנים מקצועיים עם ניסיון רב ע"פ תוכנית אימונים ייחודית והקניית ערכי ספורט ותרבות.

נייד: 054-7873243

הטניס הינו ענף ספורט תחרותי אולימפי שהתפתח בצרפת, והנו אחד מענפי הכדור הנפוצים ביותר בעולם. בין שחקניו המוכרים בעולם ניתן למצוא את סרינה ויליאמס מארצות הברית, רוג'ר פדרר השוויצרי ודודי סלע ושחר פאר מישראל. השתתפות בחוג טניס בעירנו גבעתיים תשפר את כישורי החיים של הילדים בהיבט של שיפור הביטחון עצמי והאמונה בעצמך, משמעת עצמית, קבלת החלטות ואחריות. בהיבט הספורטיבי בניית הרגלים לאורח חיים בריא והישגי כמו תזונה בריאה, שינה לאיכות חיים, היתרונות של הפעילות הגופנית ועוד. כמו כן במסגרת האימונים ישפרו הילדים  את כושרם הגופני הכללי לרבות את מרכיב הקואורדינציה כמו שיפור בתיאום בין המוח לבין תנועות גופניות בסיסיות עם כדור ומחבט וללא. בגיל הבוגר יותר ישפרו את התנועה המורכבת. הילד והנער ילמדו את חוקת הטניס ועקרונותיה, ילמדו לרוץ נכון ויעיל, לנתר נכון ובאופן איכותי, ילמדו וישתפרו בטכניקות טניס בסיסיות כמו חבטות שונות, מכת פתיחה, התמצאות במרחב ברמה גבוהה, דיוק וברמות המתקדמות יותר טכניקות אישיות וטקטיקות פושטות ומורכבות המתאימות לחתך הגיל הרלבנטי עם גישה לתחרויות והישגיות. כל זה באימונים רב גוניים, יצירתיים מהנים ומעשירים.

 

בית הספר לטניס של העמותה לקידום הספורט בגבעתיים עובד בניהולה של ציפי אובזילר, אלופת ישראל 3 פעמים ושחקנית נבחרת ישראל בטניס 16 שנים בעבר. 

ציפי ייצגה את המדינה בכל המסגרות הבינלאומיות הגבוהות ביותר כגון, אולימפיאדה ותחרויות הגראנד סלאם, דורגה בשיאה במקום ה-75 בעולם בדירוג ה- WTA וזכתה בכ-14 טורנירים בינלאומיים. לאחר הפרישה כיהנה כחברת מועצת עיריית גבעתיים ועסקה רבות בשיפור וקידום הספורט בעיר גבעתיים. כמו כן הייתה יועצת לענייני ספורט של שרת התרבות והספורט לימור לבנת.

כיום ציפי מאמנת את השחקניות והשחקנים המובילים בארץ, כמאמנת לאומית ומנהלת מקצועית של פרויקט אתנה באיגוד הטניס. היא מובילה תוכניות לאומיות לקידום הטניס בישראל כספורטאית עבר ומרצה ברחבי הארץ כחלק מפרויקט ״שגרירות אתנה״.

תקופת הפעילות היא מחודש ספטמבר עד סוף חודש יולי.

 

שתפו את העמוד